Stefan Salvatore

Stefan Salvatore

Paul Wesley Sezóny 8 2009 - 2017


Pohledný upír, který se zamiluje do Eleny, dvojnice své bývalé dívky Katherine. Bratr nenáviděného Damona, jenž mu dělá ze života peklo.

Stefan, narozený v 19. století, je Damonův mladší bratr. Má italské předky, ale s rodinnou vyrůstal ve městě Mystic Falls, které se právě zakládalo. Zde poznal mladou ženu Katerinu, jež přežila požár, kde zemřela její rodina a u Salvatorů našla útočiště. Stefan se do ní ihned zamiloval. Když místní občané odhalili, že je Katerina upír, pochytali ji i s ostatními upíry a zavřeli je v kostele, který pak zapálili. Stefan zemřel spolu se svým bratrem, když se snažil Katerinu osvobodit. Protože ale měl v sobě upíří krev, proměnil se v upíra.

Když se po nějaké době vrací do Mystic Falls, zachrání dívku z autonehody a uvidí její neuvěřitelnou podobu s Katerinou. Začne se o Elenu Gilbert zajímat, a když zjistí, že je úplně jiná než upírka, která ho využívala, zamiluje se do ní a rozhodne se jí lépe poznat. Jeho plány mu však kazí Damon, který má svou skrytou agendu.

Stefan Salvatore je…

Foto: CW
loading…