Victoria Donovan

Victoria Donovan

Kayla Ewell Sezóny 5 2009 - 2017


Nerozvážná sestra Matta Donovana, která se dostane do velkých potíží.

Vicki je Mattovou starší sestrou a první velkou (zprvu) neopětovanou láskou Jeremyho, bratra bývalé Mattovi přítelkyně Eleny. Vicki vypomáhá v baru Mystic Grill a jinak svůj volný čas tráví poflakováním po hřbitově s lahvičkou prášků nebo alkoholu. Ze začátku tráví čas s Tylerem, ale kvůli finančním rozdílům ho nechá plavat a začne se vídat s Jeremym.

Naneštěstí se připletla do cesty Damonovi, který ji nakonec z nudy proměnil v upíra. Ta svoji přeměnu dokončí a začne dělat v Mystic Falls potíže. Když se Stefan rozhodne, že ji zastaví, a Jeremy je právě kvůli Vicki v nebezpečí, zakročí Stefan, zabodne dřevěný kůl do srdce Vicki a ta umírá. Veřejnosti je ale řečeno, že Vicki pouze odjela z města, až po dlouhé době tělo najde Caroline a Matt se tak dozvídá pravdu o své sestře.

Vicki se znovu ukáže Jeremymu jako duch. Po smrti Jeremyho, co byl Bonnie opět přiveden k životu, dokáže právě vidět duchy. Původní čarodějka Esther protlačí Vicki na druhou stranu, aby zabila Elenu a tím tak znemožnila Klausovi vytvořit více hybridů. Její plán ale nevyjde a Vicki je poslána nadobro do světa mrtvých.

Victoria Donovan je…

Foto: CW