William Forbes

William Forbes

Jack Coleman Sezóny 1 2011 - 2012


Otec Caroline, který si je dobře vědom existence upírů a který dokáže odolávat jejich ovlivňování mysli.

Bill je otcem Caroline a bývalým mužem Elizabeth, kterou opustil, protože zjistil, že je gay. Bill, stejně jako všichni Forbesovi, zná tajemství o upírech, je tedy členem rady a byl vychováván v nenávisti proti upírům. Dokonce si dokázal proti nim vybudovat takovou obranu, že dokáže odolat upířímu ovlivnění. Sám tvrdí, že to chtělo dlouhý výcvik trénování mysli.

Carol Lockwood volá Billovi, ať se vrátí do Mystic Falls, protože právě zjistila, že Caroline se stala upírem. Bill tedy přijíždí do města a Caroline vezme do Lockwoodovic sklepa, kde ji připevní k sedadlu. Začíná ji mučit a chce po ní, aby neměla touhu napít se lidské krvi. Celý tento proces přeruší Elizabeth a Tyler, kteří nechtějí vidět, jak Bill ubližuje Caroline. Poté Damon na požádání Elizabeth ovlivní Billa, aby opustil město.

Ten ovšem ovlivnění nepodléhá a zůstává. Až po bitce Caroline a Damona, který se mezitím pokoušel Billa zabít, se rozhodne Bill město opustit. Brzy se ale vrací do města zpět, když ho zavolá Tyler, který potřebuje pomoct s tím, aby nebyl oddaný Klausovi. Bill mu řekne, že toto pouto zpřetrhá, když provede bezbolestnou proměnu ve vlkodlaka. Tyler se ve vlkodlaka promění, zaútočí na Billa a málem ho zabije.

V nemocnici je poté Bill vyléčen upíří krví, kterou mu dala Meredith Fell. Když je Bill propuštěn z nemocnice, je napaden neznámým útočníkem, který ho zabije. Bill přijde opět k životu, protože má stále v těle upíří krev. Ale stává se z něj upír, proto, aby dokončil proměnu, se musí napít lidské krve. To ale on odmítá a i přes Caroline naléhání přeměnu nedokončí a umírá.

William Forbes je…

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!