Dmitri

Dmitri

Paul Johansson Sezóny 2 2016 - 2018


Dmitri je upír rumunského původu, který společně se svou družkou Rebeccou vede určitou komunitu upírů. Společně s Rebeccou chtějí počít upíří dítě a k tomu potřebují záhadnou Vanessu Helsing.

Dmitri je silným upírem, který dokáže na rozdíl od většiny ostatních upírů v klidu myslet a vyhodnotit správně situaci. I to mu možná pomohlo, že se stal jedním z nejvýše postaveným upírem v jejich komunitě. Společně se svou družkou Rebeccou vedou skupinu upírů a nařizují jim, co mají dělat. Společně také s Rebeccou chtějí počít dítě. Dmitri si uvědomuje, že Vanessa Helsing pro něj a pro celý druh upírů představuje hrozbu, proto se jí pokusí zlikvidovat.

Následně ale Dmitri obrátí, protože je přesvědčen, že Vanessa je klíčem k početí dítěte. Dmitri tedy rozešle svou salvu upírů, aby tuto výjimečnou osobu našli. Když se jim to podaří, nastane velký zmatek. Vanessa způsobí více chaosu, než by bylo zdrávo. Rebecca přichází o život a Dmitri přežije jen tak tak. Navíc ztratí většinu svých upírů, kteří padnou při boji v Citadele.

Dmitrimu nezbývá, než se spojit s odpadlými upíry Juliuse Romanského. Posléze vysílá Scaba, aby přesvědčil Sesterstvo upírů k dočasnému spojenectví. To se Scabovi podaří a opět silný Dmitri se vydává najít Vanessu a také svého stvořitele, pradávného upíra, který již několik let spí uvnitř tajemné hory. Když se tam ale Dmitri dostane, čeká na něj už Scarlett Harker, která se od pradávného upíra dozvídá, že on slouží rodině Van Helsingů. Jedním z prvních příkazů Scarlett je zabít Dmitriho.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!