Mohamed

Mohamed

Trezzo Mahoro Sezóny 3 2016 - 2018


Je členem skupiny, která dorazila do opuštěné nemocnice a následně se přidala k Axelovi a Vanesse Helsing. Mohamed je dobrým kamarádem Sama, v boji používá tyč a zoufale se snaží najít svou ztracenou sestru.

Mohamed je jedním z přeživších, který cestuje spolu se Samem, se kterým jsou dobrými přáteli. Mohamed je klidný člověk, který si navzdory upíří nadvlády dokázal zachovat svou lidskou stránku. Když s něčím nesouhlasí, dá to tvrdě najevo. V boji často používá dlouhou, dřevěnou tyč. Zoufale se snaží najít svou ztracenou sestrou. Je svědkem probuzení Vanessy Helsing v opuštěné nemocnici.

Když začne v nemocnici řádit neznámý vrah, Mohameda ani na chvilku nenapadne, že by to mohl být Sam, a zbaběle ukazuje na Johna, který sice má svých pár úchylek, ale není chladnokrevným zabijákem. Toho poznal v rané fázi apokalypsy, kdy se Sam chtěl zabít. Mohamed ho přesvědčil o opaku a od té doby jsou přáteli. Mohamed přesto musí reagovat na ohavné věci, které Sam provedl. Konfrontuje ho s Vanessou, ale výsledek je pouze takový, že se ze Sama stane upír.

I Mohamed ale není úplně dobrý člověk. Když se s Vanessou dostanou do Citadely, Mohamed ji zaprodá upírům, aby se dostal ke své sestře Sheemě. Ta mu, když Odboj zaútočí na Citadelu, umírá v náručí. Mohamed se následně vydává na dlouhou cestu společně s Fleshem a Lucky, ale během ní je unesen Samem. Jejich vzájemná konfrontace má za následek to, že se z Mohameda stane neochotně upír. Vztah bývalých přátel tak nabírá znovu na neočekávaných obrátkách.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!