Taka

Taka

Ryan Robbins Sezóny 2 2016 - 2017


Vůdce Odboje, který nesnáší upíry, a tak dal dohromady skupinu, která proti nim bojuje a chce je jednou provždy vymýtit ze světa. Ovšem i Taka má své temné stránky a tajně se domlouvá za zády Odboje s někým, s kým by neměl.

Taka je vůdcem Odboje, který se snaží bojovat nad upíří nadvládou Dmitriho a Rebeccy. Taka dělá vše, co je v jeho silách, aby pomohl Odboji a porazil upíry. I když to například znamená zabít zrádce, který tajně donáší upírům, je ochoten Taka tento risk přijmout, než aby dopustil, že by se jednoho dne Odboj definitivně rozpustil.

Taka se Sheemou, která je ve skutečnosti Mohamedova sestra a upíří zvěd, plánuje zaútočit na Citadelu, kterou má pod palcem Dmitri. Následně se dozvídáme, že Taka také tajně spolupracuje s Rebeccou. Není to ale tak úplně tím, že by Odboj zradil jako Sheema, pouze chtěl sobě a pár vyvoleným zachránit život před upíry. Zjistil, že nemá smysl s nimi až tak úplně bojovat, ale lepší je se s nimi dohodnout. Rebecca mu přislíbila opuštěný ostrov bez upírů, když jí pomůže svrhnout Dmitriho.

Taka se v hodině útoku na Citadelu vydává s Brendanem Dmitriho zabít, ale ten dává Takovi další neodolatelnou nabídku. V tu chvíli Taka vůbec neví, která nabídka je pro něj lepší a nemůže se rozhodnout, zda věřit Dmitrimu či Rebecce. Odstraní ale soupeře, který mu překáží v cestě – Brendana. Taka ale tak dlouho střádá plány a přemýšlí, až svého momentu využije Dmitri a bývalého vůdce Odboje zabíjí.