Michael Keaton potvrdil, že si Vulturea zahraje v dalších projektech

Michael Keaton potvrdil, že si Vulturea zahraje v dalších projektech

22.11.2021 16:50


Legendární herec Michael Keaton se kromě návratu do Netopýří jeskyně znovu navlékl i do kostýmu ikonického ptačího padoucha. Postavu Adriana Toomese si totiž zopakuje v dalších projektech. Neptejte se ho ale, co za filmy nebo seriály to bude. Sám herec v tom totiž má zmatek.


Michael Keaton se ve světě filmu prosadil poměrně pozdě. Až po třicítce si totiž zahrál ve slavném Burtonově snímku Beetlejuice, čímž si otevřel cestu do Hollywoodu. V letech 1989–92 si pak dvakrát zahrál Batmana, díky čemuž se stal globální superhvězdou. Po menším útlumu kariéry pak nyní zažívá další pomyslný vrchol. Za hlavní roli ve filmu Birdman byl nominován na Oscara, hlavní part si střihl i v oscarovém snímku Spotlight. Roku 2017 pak zamířil do sdíleného marvelovského vesmíru a střihl si roli Vulturea, jednoho z nejstarších nepřátel Spider-Mana.

Vultureův filmový vzhled se inspiroval sérií Ultimates. Foto: Sony Pictures


A jak to tak vypadá, Keaton se rozhodl i teď, ve svých sedmdesáti letech, nadále obšťastňovat komiksové fanoušky. Příští rok ho uvidíme znovu coby Batmana v očekávaném snímku The Flash, který otevře DC Multivesmír. A jak potvrdil v nedávném rozhovoru, aktuálně natáčí další scény i coby Vulture.

Adrian Toomes se vrátí nejdříve ve filmu Morbius. V díle režiséra Espinosy se objeví pravděpodobně v malé roličce a pravděpodobně položí základy týmu padouchů Sinister Six. Ale zatímco Keatonova role v Morbiovi je díky několika záběrům z traileru jistá, kam Vulture zavítá příště nevíme. A neví to ani Keaton. V Show Jimmyho Kimmela sice oznámil, že natáčí další projekt, ve kterém si létajícího padoucha zahraje, sám ale prý neví jaký. V úvahu přichází například přetáčky již zmíněného Morbia nebo očekávaného snímku Spider-Man: No Way Home. Je ale také možné, že Vulture bude prostupovat pavoučím vesmírem a objeví se například v Kravenově filmu. Až čas ukáže, do jakého projektu natočil Keaton své další scény coby Vulture.

Kde se Keaton objeví dále? Foto: Sony Pictures

Těšíte se na další filmy s Vulturem?


Jít na Venom | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!