Sony oznámil další dva marvelovské projekty

Sony oznámil další dva marvelovské projekty

24.10.2021 16:57


Druhý Venom slaví v kinech i přes vlažnější recenze z řad kritiků velké úspěchy a proto není divu, že si studio Sony Pictures mne ruce. Na cestě je už celá řada dalších marvelovských projektů, ke kterým nyní přibývají dva další, jež v kinech uvidíme v roce 2023.


Sony Pictures to evidentně po několika zádrhelech vyšlo a díky úspěchu obou dílů Venoma má v rukou úspěšnou sérii, ve které hodlá pokračovat. A i když to na samém konci druhého dílu symbiontského projektu s Tomem Hardym v hlavní roli vypadalo, že nás čeká primárně navázání do MCU, zdá se, že Sony hodlá jít stále primárně vlastní cestou.

Druhý Venom slaví v kinech velké úspěchy. Foto: Sony Pictures


Jistě, crossover s MCU se přímo nabízí, otázkou ale zůstává, zda Spidey v podání Toma Hollanda i po premiéře No Way Home zůstane součástí Feigeho multiverza. V každém případě, v příštích dvou letech nás čeká minimálně pětice hraných projektů studia Sony, jež by nějakým způsobem měly souviset s pavoučími hrdiny a padouchy ze světa Marvelu. Vše odšpuntuje už na začátku příštího roku dlouho odkládaný snímek Morbius, v němž si Jared Leto zahraje živoucího upíra a setkáme se v něm i s Michaelem Keatonem coby Vulturem. Morbius do kin nakonec dorazí 27. ledna 2022.

Leto se po Jokerovi brzy ukáže v další komiksové roli. Foto: Sony Pictures

Vedle Morbia už Sony naplánovalo i další sólovku legendárního superpadoucha ze Spider-Manova okolí. Sergej Kravinov alias Lovec Kraven se ve svém vlastním snímku představí rok po Morbiovi, konkrétně 13. ledna 2023. Snímek natočí J. C. Chandor na motivy scénáře Richarda Wenka a hlavní roli si střihne Aaron Taylor-Johnson, představitel QuicksilveraAvengers: Age of Ultron.

Rovněž Taylor-Johnson už dříve sehrál různé komiksové role. Foto: Marvel Studios, Walt Disney Pictures

Nově pak studio Sony Pictures oznámilo dvojici prozatím nespecifikovaných projektů, které dorazí do kin 23. června a 6. října roku 2023. Aktuálně se můžeme jen domnívat, o jaké filmy by mohlo v tomto případě jít, podle několika nepodložených tvrzení se ale v jednom z nich vrátí Tom Hardy coby Venom. Čeká nás tedy už za necelé dva roky střet Venoma s pavoučím mužem?

Uvidíme souboj Venoma se Spideym už v roce 2023? Foto: Sony Pictures

Na závěr připomeňme, že už dříve Sony oznámil produkci celé řady dalších filmů jako Madame Web nebo Jackpot. Režisérka Olivia Wilde pak pracuje na ženské sólovce, jejíž ústřední postava rovněž zůstává zahalena tajemstvím. Sony také pracuje na rovněž dlouho odkládaném pokračování Into the Spider-Verse, které dorazí do kin 27. října 2022, či na seriálu Silk, jenž uvidíme na Amazon Prime.

Na který snímek od Sony se těšíte nejvíce?


Jít na Venom | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!