Sony plánuje další snímky

Sony plánuje další snímky

9.8.2018 23:40


Studio Sony oznámilo začátek produkce dalších filmů, které by měly navazovat na Venoma. Vzhledem k tomu, že japonské studio má práva na téměř 900 marvelovských postav, je plán určitě opodstatněný.

Na začátek článku podotkněme, že produkce následujících filmů závisí na úspěchu Venoma, tedy pokud startovní výstřel nového vesmíru finančně neuspěje, dalších filmů se nejspíše nikdy nedočkáme.

Po slavném symbiontovi měly každopádně přijít na řadu Silver Sable a Black Cat ve společném filmu pod režijní taktovkou Giny Prince-Bythewood. Projekt byl však před nedávnem pozastaven a nyní se studio rozhodlo natočit s oběma ženami vlastní filmy, díky čemuž se dočkáme místo jednoho snímků hned dvou.

Na ně naváže slavný upír Morbius s tváří Jareda Leta, přičemž v jeho sólovce by se měla objevit i Martine Bancroft, snoubenka hlavní postavy, která se sama v budoucnu stane upírem. Tento snímek je nejblíže realizaci a mohl by vyjít hned po Venomovi.

Nedávno jsme informovali o plánování Kravenova příběhu, kde se rozbíhají první práce na scénáři. Na něj naváže hrdinka Silk, která by měla postupně nahradit nepřítomného Spider-Mana. Nově pak byly oznámeny filmy Nightwatch a Jackpot. Obě dvě tyto postavy jsou v pavoučím světě populární, ale ne zas tak známé širšímu publiku, jejich filmová zpracování by tedy mohla být překvapením. Podobně na tom před svým debutem byli i Guardians of the Galaxy, kteří jsou dnes nesmírně populární.

Kterých dalších postav se dočkáme? Foto: Marvel Comics

Zatím nepotvrzen pak zůstává film o Mysteriovi, slavném pavoučím záporákovi, který Sony dříve plánovalo. Vzhledem k tomu, že Mysterio nejspíše přejde do MCU, kde si jej střihne Jake Gyllenhaal, filmu se nejspíše nedočkáme.

Dočkáme se dalších pavoučích filmů? Na který se těšíte nejvíc?


Jít na Venom | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!