Pokračování Vikingů se možná dočkáme o něco později

Pokračování Vikingů se možná dočkáme o něco později

26.3.2021 16:00


Netflix aktuálně natáčí pokračování Vikingů, které se bude odehrávat o sto let později. Seriálu bychom se měli dočkat ještě letos, ale je možné, že tomu tak nakonec nebude.


Seriál Vikings už sice skončil, ale to neznamená, že se do doby Vikingů ještě nepodíváme. Netflix totiž aktuálně připravuje seriál Vikings: Valhalla, který se bude odehrávat cca sto let po událostech našeho seriálu. Na projektu se podílí Michael Hirst, tvůrce Vikings, hlavní postavy již byly obsazeny a premiéry bychom se měli dočkat ještě letos.

S onou premiérou to však nakonec nebude zas tak jednoduché. Seriál se už od loňského roku natáčí v Irsku, kde si tvůrci ihned na začátku natáčení stanovili tvrdé protikoronavirové podmínky. Herci byli prakticky několik dní zavřeni sami na hotelu, kde byly pravidelně testováni. Až poté se mohli vrhnout na natáčení, i když pod stále velkým dohledem. Nakonec ani to nestačilo.


(Noví Vikingové mají prozatím nejasnou premiéru. Foto: History)

Dle posledních zpráv se natáčení počítající s novými opatřeními zdrželo až o celé dva měsíce. Prozatím sice není jasné, kdy přesně jsme se měli premiéry první série vlastně dočkat, ale tak nějak se počítalo s tím, že si noví Vikingové odbudou premiéru někdy v posledních měsících letošního roku, tedy v listopadu či prosinci. Pokud se však natáčení zdrželo o dva měsíce, je možné, že se seriálu dočkáme až na začátku příštího roku.

Z dostupných informací ani není jasné, proč se natáčení tak protáhlo. Buď se muselo přerušit natáčení z důvodu nemoci některého z herců, nebo to možná nějak souvisí s protikorona­virovými vládními nařízeními v Irsku. Těžko říci, každopádně se seriál natáčí a určitě se ho dočkáme.

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na Vikings | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!