S01E04: Don't Fence Me In

S01E04: Don't Fence Me In

CZ 11.2.2021 1 725 000 42 minut


Micki není moc nadšená, že na ni kapitán James strhává velkou pozornost při probíhajícím vyšetřování. Walker si promlouvá s Liamem o jejich rodičích a zjišťuje, že během jeho nepřítomnosti došlo k jistému problému. Trey se uchází o nové místo ve městě, Stella začíná s veřejně prospěšnými pracemi a August naráží na nějaká tajemství z doby, kdy byl jeho otec v utajení.

Základní info:

Režie: John T. Kretchmer
Scénář: April Fitzsimmons

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Gabriela Flores (Isabel Muñoz), Madelyn Kientz (Ruby), Jeffrey Nordling (Stan Morrison), Gavin Casalegno (Trevor Strand), Patrick Kirton (Monty Shaw), Beth Broderick (paní Harlanová), Karina Dominguez (Alma Muñoz), Ricky Catter (Lorenzo Muñoz), Mandy McMillian (Connie Richards), Craig Cole (Vern), Morgan Calhoun (Ada), Paola Andino (Delia Carillo), Katie Fountain (Margaret Harlan), John Enick (Bernard Harlan),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 26.3.2021 | 22:22:59

    Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak kapitan James předhodil Micki aby byla slavna a nechapu proč si z toho dělal hlavu na jejim mistě by si měla davat pozor že ji někdo kvuli tomu bude usilovat o život a ne že to odmita kvuli tomu že se citi zneužita, člověk ma vytěžit co nejvic, jinak musim řict že August je fakt mimo když mu Cordel řekl že to jsou složky ze stare připadu a ještě mu řekl že byl v utajeni tak proč do toho strkal nos jsem ted zvědav jak si Cordell poradi a taky by mě zajimalo proč si kapitan James vyžadal složku o Emily.

  • tigy
    tigy 13.2.2021 | 13:23:24

    Dobrá časť, konečne aj prípad išiel trochu do hĺbky a nebol vyriešený za 5 minút…


Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)