S01E11: Freedom

S01E11: Freedom

CZ 13.5.2021 900 000 42 minut


Walker a Geri si nejsou po polibku jisti svými vzájemnými city a věci se ještě zkomplikují, když se Hoyt vrátí domů z vězení. Párty na uvítanou ale musí být přerušena, když se Micki a Walker doslechnou, že je Clint West na útěku.

Základní info:

Režie: Alex Pillai
Scénář: Geri Carillo

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Matt Barr (Hoyt Rawlins), Gavin Casalegno (Trevor Strand), Austin Nichols (Clint West), Karissa Lee Staples (Twyla Jean), Clayton Froning (Jaxon Davis), Fernando Rivera (Byron Santos),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 27.12.2021 | 11:02:34

    Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Stella bude chtit s Trevorem utect aniž by se rozloučila se svou rodinou a ještě k tomu si vypne mobil aniž by ji mohl Walker varovat před možnym nebezpečim a jsem zvědav co bude ted když Clint se jim chce evidentně pomstit a jinak nemělo chybu jak udělali uvitani pro Hoyta a ta jeho žadost o ruku Geri byla fakt romanticka a jsem zvědav jak si ted to s Walkerem vyřidi.


Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)