S02E01: They Started It

S02E01: They Started It

CZ 28.10.2021 954 000 42 minut


Walker si uvědomuje, že je jeho život v ohrožení a konfrontuje kapitána Jamese, který mu svěří pravý důvod, proč šla Micki do utajení. Mezitím se Davidsonovi vracejí domů, z čehož je Abeline nesvá, jelikož mezi jejich rodinami je temná minulost. Trey téměř provalí Mickiino krytí.

Základní info:

Režie: Steve Robin
Scénář: Seamus Kevin Fahey & Anna Fricke

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Paula Marshall (Gale Davidson), Tamara Feldman (Denise Davidson-Miller), Dave Annable (Dan Miller), Jalen Thomas Brooks (Colton Davidson), Bryan Craig (Spider), Matthew Barnes (Garrison Murphy), Henderson Wade (Thomas Serano), Cameron Vitosh (Todd), Andre Williams (Randall), Clinton Roberts (Morgan), Ceejay Joseph (ředitel Heaney), Mason Thames (malý Cordell), Lila Jean Gonzalez (malá Denise),…

Foto: The CW

Trailer k druhé sérii:


Thumbnail Play icon


  • tominotomino
    tominotomino 12.11.2021 | 23:30:35

    Můj tip je, že Cordell bude ve skutečnosti synem Marva Davidsona, protože si myslím, že Abby byla v době setkání s Bonhamem už těhotná. Marv, Abby a Bonham to asi vědí, ale nikdo jiný ne. Proto asi nebyl Marv ani rád, že Cordell a Denise tráví čas spolu, natož aby mezi nimi došlo k něčemu romantickému (jelikož jsou nevlastní sourozenci). Když se ale ocitl Cordell v ohrožení při tom požáru, Marv nezaváhal a šel ho zachránit. Bohužel ale přitom zemřel a zbytek Davidsonů tak nemá ponětí, že šel zachránit vlastního syna. Taková je zatím má domněnka, tak jsem zvědav, jestli se mi něco z toho nakonec i potvrdí. Ironií by pak ale bylo, že je seriál Walker, ale přitom by onen Walker nebyl geneticky vůbec Walkerem.


Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)