S02E05: Partners and Third Wheels

S02E05: Partners and Third Wheels

CZ 2.12.2021 930 000 43 minut


Napětí vzrůstá, když Walker a Liam spolu vyšetřují odložený případ. Micki, která musí pracovat za stolem, se vypořádává se svým zármutkem a zároveň pracuje na tom, aby se mohla pomalu vrátit do terénu. Trey se vydá rybařit a dočká se rady v oblasti lásky. August objevuje něco, co může vést k odpovědím o sporu mezi Walkerovými a Davidsonovými.

Základní info:

Režie: Aprill Winney
Scénář: Geri Carillo

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Cameron Vitosh (Todd), Rosalyn R. Ross (Jillian), Bella Samman (Faye), Hope Lauren (Willa), Shane Callahan (Remy Lippey), Dimitrius Pulido (Carter Fassbender), Reshel Mae (Kenzie), Ruben Javier Caballero (Dru), Luxy Banner (Ava), Madison King (Claire),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)