S03E01: World On a String

S03E01: World On a String

0 6.10.2022 43 minut


Je den maturity a Walkerova rodina obrací list vstříc zdánlivě nadějné budoucnosti, avšak to jen dokud nedojde ke Cordellově zmizení. Jeho podivní únosci se jej snaží zlomit jak fyzicky, tak i psychicky. Mezitím dávají kapitán James, Cassie a zbytek rangerů všechno do toho, aby přivedli Cordella v pořádku domů a Stella má své nápady, jak může pomoci.

Foto: The CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)