S03E13: The Deserters

S03E13: The Deserters

0 2.3.2023 43 minut


Po šokujícím odhalení se Cordell a Cassie vydávají zjistit více o zákeřných plánech Šedého praporu. Liamův a Stellin plán na záchrannou stanici pro koně se konečně začíná realizovat, když svou podporu poskytne jedna velká filantropka a Walkerovi spojí síly, aby s projektem rychle pokročili. Treyův nový úkol jej zavede na neznámé území a nový parťák může narušit jeho pozornost.

Foto: The CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)