S03E14: False Flag, Part One

S03E14: False Flag, Part One

0 23.3.2023 43 minut


V sázce je mnohé, když si Cordell, Cassie, kapitán James a Trey uvědomí, že plány a partnerství Šedého praporu sahají hlouběji, než si mysleli. Zatímco Walkerovi připravují pro starostu ceremoniál s předáváním medailí, Cordella trápí, že při snaze ochránit celé město přichází o čas strávený se svými dětmi.

Foto: The CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)