Geri bude od druhé série patřit mezi hlavní postavy

Geri bude od druhé série patřit mezi hlavní postavy

4.5.2021 12:46


Jestliže jste si oblíbili postavu Walkerovy nejlepší kamarádky Geri, můžete se radovat, jelikož ji v příští sérii budeme vídat mnohem častěji. Byla totiž povýšena mezi hlavní postavy.


Cordellovou nejlepší kamarádkou Geri jsme se setkali hned v úvodním díle seriálu, ve kterém se s ním udobřila poté, co se vrátil z mise v utajení a jejich vztah byl pošramocený kvůli tomu, že měl Cordell na ni otázky ohledně smrti jeho ženy, na které ale ona neměla odpovědi, a čas dál od sebe jim v tom také nenapomohl. Jak se ukázalo, byla Geri tou osobou, která jeho manželku Emily nalezla, nicméně neoficiální vyšetřování nasvědčovalo tomu, že má možná Geri prsty i v samotné vraždě, nebo alespoň někoho kryje.

Devátá epizoda nám ale nakonec odhalila, kdo Emily zavraždil, a velkou zásluhu na tom nese i samotná Geri. Jelikož je Geri už mimo podezření a její vztah s Cordellem se prohlubuje, oznámili nám tvůrci seriálu, že se Geri v příští sérii vrátí už jako hlavní postava. Pro její herečku Odette Annable půjde už o několikátou hlavní roli v seriálovém světě. Dříve patřila mezi hlavní postavy seriálů jako Breaking In, House, The Astronaut Wives Club, Pure Genius, Supergirl či Tell Me a Story.


Jak můžete v tomto článku vidět, postavy Geri a Emily si už můžete rozkliknout, jelikož se dočkaly svých vlastních profilů, tak je neváhejte obě ohodnotit.

Zdroj: Deadline
Foto: The CW

Jste rádi, že byla Geri povýšena na hlavní postavu?


Jít na Walker | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře