Nový Walker nabírá další dvě hlavní postavy

Nový Walker nabírá další dvě hlavní postavy

5.3.2020 14:34


Dosud jsme už znali pět hlavních postav připravovaného seriálu Walker. Nyní se k nim přidávají další dvě, které budou mít spojitost se samotným Walkerem a jeho parťačkou Micki.


Prvním nově oznámeným hercem, který se přidává k obsazení Walkera, je Coby Bell, kterého můžete znát ze seriálů jako Third Watch, The Game, Burn Notice či z loni zrušeného The Gifted. Ten si nyní zahraje kapitána texaských rangerů jménem Larry James, který je průkopníkem ve svém útvaru, je sebevědomý a ostrý jako břitva. Kapitán je jediným Afroameričanem na ústředí v Austinu a i jedním z mála v celém útvaru rangerů. Má velkou kuráž a jízlivý smysl pro humor.

(Coby ztvárnil v The Gifted Jace Turnera. Foto: Fox)


Druhou posilou se stává Jeff Pierre, který působil například v seriálu Beyond či Shameless. Ten ztvární Treye Barnetta, který je srdečným, milujícím, ale také ztrápeným přítelem Micki. Nedávno se vrátil z nasazení, kde dělal armádního zdravotníka a nyní se snaží co to jde, aby se přizpůsobil, ale není to lehké. S Micki má dobrý vztah, jsou k sobě navzájem upřímní a vědí, co se tomu druhému honí hlavou. Avšak ostatním lidem se moc neotevírají.

(Jeff si zahrál Jeffa McArdlea v seriálu Beyond. Foto: Freeform)

Zdroj: Deadline (1, 2)

Co říkáte na tyto dvě posily?


Jít na Walker | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře