Přehled příští sezóny na stanici The CW

Přehled příští sezóny na stanici The CW

23.5.2020 17:31


Jestliže se chcete pořádně podívat, jak bude vypadat následující sezóna na stanici The CW, otevřete tento článek. Můžete v něm zjistit, kde přesně budou v programu zasazeny seriály včetně Walkera a také se dozvědět, kdy nás čekají poslední díly Supernatural.


Začněme s podzimním programem. Kvůli koronaviru, který způsobil pozastavení a posunutí natáčení seriálů, se na podzim nebudou vysílat tradiční seriály jako každý rok. Místo toho The CW nasadí seriály z jiných stanic, ke kterým si koupila práva na vysílání a dále své letní seriály. Těšit se tak můžete na seriály Pandora, The Outpost, Two Sentence Horror Stories či posledních sedm dílů seriálu Supernatural. Nicméně u něj ještě chybí dotočit poslední dva díly, jejichž natáčení je dle slov prezidenta stanice Marka Pedowitze naplánováno na konec srpna či začátek září, jestliže to situace umožní. Herec Jared Padalecki se pak ihned přesune k natáčení seriálu Walker. Z odkoupených seriálů se na podzim můžete těšit na první sérii Swamp Thing, dvě série Tell Me a Story, dvě série kanadského seriálu Coroner a jednu sérii britského sitcomu Dead Pixels. Navíc probíhají i zvěsti, že by The CW dalo seriálu Swamp Thing nový život na své stanici a možná bychom se tak dočkali další série. Na podzim se do vysílání dostaly i pořady Whose Line Is It Anyway?, Penn & Teller: Fool Us, Masters of Illusion a World's Funniest Animals.

(Podzimní program stanice. Foto: The CW)


Klasická seriálová sezóna započne v lednu 2021. Zde nás čeká i pár překvapení, neboť v programu není zařazen seriál Supergirl a páteční večery jsou místo klasickým seriálům věnované zábavním pořadům Whose Line Is It Anyway? a Penn & Teller: Fool Us. Z novinek se v lednu dočkáme zde našeho seriálu Walker a komiksového seriálu Superman & Lois, který bude v programu spárován s nejúspěšnějším seriálem stanice The Flash v úterní večery. Zato Walker bude sdílet čtvrteční večery s nadpřirozeným seriálem Legacies. Pondělní a středeční večery zůstávají stejné jako na podzim 2019, ve které se budou vysílat seriály All American, Black Lightning, Riverdale a Nancy Drew. Seriál Batwoman taktéž zůstává na svém nedělním místě, avšak tentokrát ho nebude doprovázet Supergirl, nýbrž třetí série Charmed, která na tomto místě vysílala svou první sérii a druhou vysílala v páteční večery.

(Zimní program stanice. Foto: The CW)

Na midseason si tak stanice nechává své seriály Supergirl a Dynasty, které se každoročně vysílaly na podzim. V případě Supergirl má odsun nejspíš spojitost s těhotenstvím hlavní herečky Melissy Benoist. Dále komiksovku Legends of Tomorrow, Roswell, New Mexico a In the Dark. Tento seznam ještě doplňují novinky Kung Fu a The Republic of Sarah. Jediným seriálem, který ještě dosud nezná svůj osud, je Katy Keene, který, pokud bude prodloužen, bude určitě také zařazen až do midseason. Celá sezóna by měla na stanici trvat od ledna až přibližně do srpna (oproti každoročnímu říjen-květen).

Jaké seriály této stanice sledujete? Na který z nich se těšíte nejvíc? A budete sledovat i něco z podzimního programu?


Jít na Walker | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!