Walker si našel svou parťačku

Walker si našel svou parťačku

23.2.2020 19:23


V éře různých rebootů a revivalů bylo jen otázkou času, než se takového zpracování dočká Walker, Texas Ranger. Ten vznikne na stanici The CW a jeho protagonistu ztvární Jared Padalecki. Nyní už i známe jeho parťačku, jejíž představitelku určitě znáte ze seriálu The 100.


V nové verzi Walkera od The CW bude mít Cordell místo parťáka Jimmyho parťačku jménem Micki. Ta bude společně s Cordellem tvořit hlavní duo seriálu a už i víme, která herečka dostane tuto příležitost. Jared Padalecki, který bude hrát Walkera, si novou parťačku našel v seriálu The 100, a to konkrétně Lindsey Morgan, která zde ztvárňuje postavu oblíbené Raven Reyes.

Lindseyina postava Micki je jednou z prvních žen v historii texaských rangerů. Micki pochází ze San Antonia a její rodina žije v Texasu už od dob, kdy Texas ještě nebýval Texasem. Je bystrá a cílevědomá. Byla v armádě a i u policie a z první ruky ví, jaké to je být vyčleněná a diskriminovaná kvůli svému pohlaví. Bude to u texaských rangerů pro ni konečně jiné?


(Lindsey letos ještě čeká poslední série The 100. Foto: The CW)

Jak jde vidět, The CW sází na jména ze svých seriálů, které letos končí a rozhodně vybírá zajímavé jméno, neboť Padalecki si v Supernatural udělal své jméno a společně s Jensenem Acklesem se těší velké oblibě. Jinak to není ani u Lindsey Morgan, která v The 100 patří mezi jednu z hlavních postav, jenž se v seriálu objevuje už od jeho začátku a navíc patří její Raven mezi ty nejoblíbenější postavy. Uvidíme, jestli jim fanoušci obou končících seriálů zůstanou věrni a přesunou se kvůli nim k novému Walkerovi.

Zdroj: Deadline

Nalákala vás na sledování Walkera účast Jareda a Lindsey?


Jít na Walker | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře