Walker už zná své potomky

Walker už zná své potomky

13.3.2020 12:16


Nový seriálový Cordell Walker se vrátí do své domoviny po dvou letech v utajení, jen aby zjistil, že je v jeho rodině spoustu problémů, které se týkají i jeho dvou dětí. A nyní už víme, kdo si jeho děti zahraje.


Do role Walkerovy šestnáctileté dcery Stelly byla obsazena herečka Violet Brinson, kterou můžete znát ze seriálu Sharp Objects, kde ztvárnila jednu z kamarádek Ammy. Její Stella je drzá a prožívá prudké výkyvy emocí. Je svéhlavá a nesmírně chytrá a má svému otci za zlé, že je opustil a nehodlá mu to někdy v blízké době odpustit. Její nespokojenost ji dovádí k pokládání otázek, na které jí její otec není připraven odpovědět.

(Tito dva ztvární Walkerovy děti Stellu a Arla. Foto: Deadline)


Jejího bratra a Walkerova mladšího potomka si zahraje herec Kale Culley, který má za sebou zatím malé role, například v seriálu Me, Myself & I. Kaleova postava je čtrnáctiletý Arlo, který je laskavý, upřímný a chytrý. Arlo fanaticky zpracovává informace a je s nadšením připraven naučit se dovednosti, které nějak pomůžou, ohromí a potěší jeho rodinu. Na rozdíl od své sestry nechce způsobovat rozruch.

Pro oba herce se jedná o jejich první hlavní role v seriálu. Aktuálně tak už víme, že bude mít seriál minimálně devět hlavních postav, které budou tvořit Cordell Walker, jeho parťačka Micki, její přítel Trey, dále kapitán texaských rangerů Larry, Cordellův bratr Liam, jejich rodiče Bonham a Adeline a nyní už i Cordellovy děti.

Zdroj: Deadline

Co říkáte na Walkerovy potomky? Který z nich vás zaujal více?


Jít na Walker | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře