Walkerova rodina obsazena

Walkerova rodina obsazena

28.2.2020 18:59


Castingy na připravovaný seriál Walker jsou v jednom proudu a Walker tak už nyní ví, kdo ztvární jeho bratra a rodiče. A jak se můžete dočíst, opět bylo sáhnuto do seznamu herců z The CW a jednoho dalšího můžete znát ze seriálu Pretty Little Liars.


Díky třem novým obsazením už známe pět hlavních postav chystaného seriálu Walker. V předešlých článcích jsme vám psali, že Cordella Walkera ztvární Jared Padalecki (Supernatural) a jeho parťačku Micki Lindsey Morgan (The 100). A jelikož se Walker bude zaměřovat i na Cordellovy starosti s rodinou, je zapotřebí jeho rodinné příslušníky obsadit.

Víme, že bude mít dvě děti, avšak jejich představitele prozatím ještě neznáme. Jinak je to ale u jeho bratra a rodičů. Kromě Supernatural a The 100 se bude seriál snažit i přitáhnout pozornost fanoušků seriálu Pretty Little Liars, neboť do role Cordellova mladšího bratra Liama byl obsazen Keegan Allen, jenž v PLL ztvárňoval Tobyho Cavanaugha. Keegan tak bude muset dokázat, že se dokáže vyrovnat Jensenu Acklesovi, který dlouhé roky hrál Jaredovi bratra v Supernatural a společně patří k jedněm z nejoblíbenějších seriálových bratrů. Liam Walker je popisován jako bystrý a trochu samolibý muž se silným morálním kompasem. Je gay a zároveň konzervativec, který byl nedávno povýšen na zástupce okresního návladního. Liam byl vždy nablízku své rodině a kvůli povinnostem s tím spjatým obětoval svůj vlastní osobní život. Během Cordellovy nepřítomnosti to byl on, kdo se staral o jeho syna a dceru. Kvůli jeho vztahu s těmito dětmi na něj Cordell tak trochu žárlí.


Walker nabídne i jedno setkání mezi herci seriálu Supernatural. Do seriálu byl totiž obsazen Mitch Pileggi, který v Supernatural hrál dědečka bratrů Winchesterových. Nyní však nebude Padaleckimu dělat dědečka, nýbrž otce. Ten se jmenuje Bonham Walker, který je konzervativec s tuhým kořínkem, ale i rodinný typ skrz naskrz. Je třetí generací texaských rančerů a nejraději se stará právě o záležitosti na ranči – o ohradu s býky, o dohlížení nad kovboji a o trénování koní. Bonham vždy upřímné vyjádří své názory a s ničím si nebere servítky, a to ani když přijde na mluvení se svými dětmi.

Poslední novou posilou se stává herečka Molly Hagan, která se v posledních letech objevuje spíše v epizodních a vedlejších rolích (například ji můžete znát jako Evu Moore ze seriálu iZombie), takže to pro ni bude po dlouhé době nějaká hlavní role. Molly ztvární Cordellovu matku Abeline Walker, která je nezastavitelný živel a stejně jako její manžel je třetí generací texaských rančerů. Je bystrá a vnímavá a vždy klade rodinu na první místo a nikdy neváhá svým příbuzným poskytnout radu, a to ať už je o ni požádána nebo ne.

Zdroje: TVLine, Deadline (1, 2)

Co říkáte na další hlavní obsazení seriálu?


Jít na Walker | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!