Epizoda Diverged je nejhůře hodnocenou epizodou celého seriálu

Epizoda Diverged je nejhůře hodnocenou epizodou celého seriálu

29.3.2021 18:00


Předposlední díl desáté řady si vysloužil jednu nemilou věc, a to tu, že je nejhůře hodnoceným dílem celého seriálu. Jaká hodnocení vlastně sklízí?


Bonusové epizody desáté série se prostě moc nepovedly. Důvody, proč jsou tak špatné, jsme sepsali v našem dřívějším článku, nicméně tehdy jsme ještě nevěděli, co nás čeká dále. Ve druhé polovině minulého týdne jsme se totiž dočkali jednadvacátého dílu Diverged, který byl naprostým vrcholem absurdity bonusových epizod.

Děj epizody by šel shrnout jednoduše – zatímco se jedna polovina zaměřovala na Carol a její vaření a chytání krysy, druhá se soustředila na Daryla, který si opravoval motorku a toulal se po lese. Přesně o tomto byl tento díl, a proto na různých filmových a seriálových serverech nesklidil vůbec dobrá hodnocení.


(Ne, nejnovější díly se opravdu nepovedly. Foto: AMC)

V době psaní tohoto článku byla epizoda hodnocena na Edně 54 %, což je skutečně málo. Podobně nízké hodnocení se objevilo například i na IMDb, kde skončilo na 45 %. Tento web ukazuje, jak je tento díl špatný, protože právě zde jde o aktuálně nejhůře hodnocenou epizodu celého seriálu. Donedávna jím byl díl Swear, nedobře přijatý díl o Taře, kterého minulý týdne překonala epizoda Splinter. Nyní však bylo dno seriálu prohloubeno ještě více.

S přibývajícími díly si čím dál častěji říkáme, že tyto bonusy neměly nikdy vzniknout. Tvůrci měli raději počkat na lepší podmínky, aby natočili plnohodnotné díly, kterými snad budou ty tvořící poslední sérii. Doufejme, že reputaci bonusových epizod napraví alespoň trochu dvaadvacátý díl Here's Negan.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!