Finále vyřešilo, jak to bude s Neganovým dalším působením v seriálu

Finále vyřešilo, jak to bude s Neganovým dalším působením v seriálu

12.4.2021 15:00


Dlouhou dobu nebylo jasné, jak to bude s Neganovým dalším působením v seriálu, ale poslední díl desáté řady to vyřešil. Co dalšího tedy na něj čeká?


Je to už zhruba měsíc, co jsme sepsali pět důvodů, proč by měl Negan dostat svůj vlastní seriál. Stále si za tím stojíme, nicméně tvůrci jsou jiného názoru, protože si ho v seriálu drží i nadále. Jeho odchodu však nasvědčovalo několik faktorů, mezi které patří především komiksová předloha – v ní Negan odešel pryč, a to hned po válce s Šeptači.

O Neganově osudu bylo rozhodnuto v epizodě Here's Negan, ve které bývalý vůdce Spasitelů přemýšlel nad svou minulostí. Tu se nakonec rozhodl hodit za hlavu, spálil svou pálku Lucille a rozhodl se žít ve jménu své stejnojmenné manželky. Následně se vrátil do Alexandrie, kde svým příchodem všem oznámil, že tu bude žít i nadále.


(Tento úsměv z konce desáté série lze chápat prakticky jakkoliv. Foto: AMC)

Co tedy dalšího čeká na Negana? Dle tvůrkyně konečně vyvrcholí jeho konflikt s Maggie, který byl v posledních šesti dílech jen nakousnut. Maggie stále nezapomněla na to, co Negan udělal Glennovi, a tak se ho možná pokusí zabít. Situace bude rozhodně napjatá, přičemž tento fakt nevěstí nic dobrého pro Alexandrii, která by teď měla být co nejjednotnější.

Kromě toho má Maggie povinnosti vůči svému synu Hershelovi. Ten se na otce už dříve ptal, přičemž Maggie mu neřekla, kdo přesně ho zabil. Rozhodně nás tedy čekají napjaté scény jak mezi Neganem a Maggie, tak mezi Neganem a Hershelem. Kdo ví, třeba se Negan a Hershel konečně setkají tváří v tvář a Negan mu poví pravdu o jeho otci. Nejparadoxnější by bylo to, kdyby se právě on stal jeho vzorem.


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!