Stále záhadnější Stephanie

Stále záhadnější Stephanie

27.1.2022 15:00


Postava Stephanie hraje v příběhu velmi významnou roli, protože právě díky ní narazily naše postavy na Společenství. Kolem této ženy ale panuje záhada, kterou ještě více prohloubil nový trailer.


Se Stephanie navázal Eugene kontakt pomocí vysílačky již v desáté sérii, a poté spolu pravidelně komunikovali. Eugene se do ní časem zamiloval a ona mu nakonec prozradila, kam se mají vydat, aby se potkali s jejich lidmi a mohli navázat spolupráci. Navzdory prvotní nedůvěře se ukázalo, že Společenství je tím nejlepším místem pro život, jaké od začátku apokalypsy naši hrdinové našli, a právě tady můžou opět žít tak jako kdysi.

Kolem Stephanie ale panuje jedna záhada. Původně nám bylo oznámeno, že Stephanie bude hrát herečka Margot Bingham, která jí propůjčila svůj hlas ve vysílačce. Jenže ženu, která nám byla v jedenácté sérii představena jako Stephanie, hraje jiná herečka jménem Chelle Ramos. Původní herečka však nebyla přeobsazena, ta hraje sekretářku guvernérky Společenství.


Tuto záhadu nyní prohloubil trailer na druhou část poslední série The Walking Dead. Mohli jsme tam zahlédnout nástěnku s červenými nitkami, podobně jako to bývá u policejních případů v kriminálkách. Na této nástěnce pak byla kresba Stephanie a nalevo od ní byl text, který fanoušci po přiblížení dokázali přečíst:

Stephanie byla naposledy viděna na balkoně svého bytu. Byla v dobré náladě a nevykazovala žádné známky toho, že by chtěla odejít ze Společenství. V den zmizení se neukázala v práci, což je velmi neobvyklé. V její pracovně v telekomunikačním oddělení byly objeveny dokumenty, podle kterých chtěla změnit zaměstnání. Dokumenty obsahovaly její podpis. Portréty pohřešované Stephanie byly rozvěšeny po celém Společenství, ale bez úspěchu. V den jejího zmizení byl spatřen plešatý muž oblečený v černém, jak vychází z jejího bytu.

Naše Stephanie, se kterou je aktuálně Eugene, je zřejmě špeh, který si má získat jeho důvěru a zjistit to, co neřekl Mercerovi. Jenže jak do toho zapadá zmizení skutečné Stephanie?

Foto: AMC


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!