V jak velkém nebezpečí se aktuálně nachází Maggie a Negan?

V jak velkém nebezpečí se aktuálně nachází Maggie a Negan?

11.10.2021 16:00


Osmá epizoda skončila dle očekávání otevřeným koncem, kvůli kterému si nejsme jistí osudem dvou oblíbených postav. V jak velkém nebezpečí se vlastně nachází?


V osmé epizodě For Blood Negan a Maggie využili taktiky Šeptačů a dovedli k branám Smrťáků stádo chodců. Ti ke Smrťákům nakonec pronikli, nicméně Smrťáci se je pokusili zneškodnit pomocí hwači, korejské zbraně z 15. století, která je schopná vystřelit 100–200 šípů.

Smrťáci tuto zbraň využili až na samotném konci osmého dílu, kdy začali střílet do prostoru, ve kterém se nacházeli i Maggie a Negan. V tuto chvíli je poměrně nejasné, jak to s nimi dopadne, nicméně hwača, respektive její výstřely, jsou poměrně nepředvídatelné, a tak obě postavy mohou v klidu zabít, či je prostě minout. Na to, jak je tato zbraň přesná, se můžete podívat níže ve videu.


Thumbnail Play icon

Pokud jste se podívali na video, zjistili jste, že hwača nestřílí své šípy nijak přesně. I tak však může způsobit závažná zranění či rovnou úmrtí. Podaří se Maggie a Neganovi přežít výstřely této zbraně? Vyjádřete svůj názor níže v anketě a diskuzi pod článkem.

Podlehne někdo výstřelům hwači?

90%
4%
3%
3%
112 hlasů

Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!