V ukázce na dvacátý díl jsme se zřejmě dočkali nové postavy z komiksů

V ukázce na dvacátý díl jsme se zřejmě dočkali nové postavy z komiksů

17.3.2021 18:00


Tento týden nás čeká dvacátá epizoda desáté série, která bude zaměřena na Princeznu a Eugeneovu skupinu, kterou na místě střetnutí se Stephanie zajali obrnění vojáci. V ukázce na tento díl se objevila postava, která bude zřejmě seriálovou adaptací jedné postavy z komiksu. O koho se jedná?


V komiksu je vojáci odvedou za mužem, který se jmenuje Lance Hornsby, jenž je styčným důstojníkem Společenství. Ten zodpovídá za každého nového člověka, kterého do komunity vpustí. Aby zabránil tomu, že do Společenství vstoupí nebezpeční lidé, jež by mohli někomu ublížit, musejí je pořádně a bez okolků vyslechnout.

ukázce z epizody Splinter vidíme, že je takovému výslechu podrobena Princezna. Ten, kdo ji vyslýchá, pokládá stejné otázky jako Lance v 175. čísle komiksu. Na rozdíl od komiksu, v seriálu má postava také brnění. Zatím ovšem nebylo nikým z tvůrců potvrzeno, že se skutečně jedná o něj, nebo to bude nějaká nová postava, která jím bude jenom inspirovaná. Herec se jmenuje Jessejames Locorriere a zahrál si například malé cameo ve filmu Ant-Man.


Foto: AMC, Image Comics


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře