Brzy nás opustí další postava, která patří mezi hlavní

Brzy nás opustí další postava, která patří mezi hlavní

8.11.2019 18:00


Seriál The Walking Dead je nekompromisní, a proto nám bylo již předem oznámeno, že někdo další zemře. K tomuto odhalení došlo v průběhu páté série.


Minulý týden jsme vám představili teorii, ve které jsme vás informovali o tom, že král Ezekiel zřejmě umírá. Hned pár dní potom nám byl tento fakt potvrzen v pátém díle What It Always Is. Ezekiel je skutečně nemocný, má rakovinu štítné žlázy.

V našem světě by s touto zrádnou nemocí mohl ještě bojovat, ale v dobách apokalypsy to pro něj zřejmě znamená jasný konec. Sám Ezekiel si toho byl vědom, a zřejmě právě kvůli tomu chtěl ve čtvrtém díle Silence the Whisperers spáchat sebevraždu, nicméně to nakonec neudělal, protože mu v tom zabránila Michonne.


(Jak dlouho bude Ezekiel ještě v seriálu? Foto: AMC)

Tvůrkyně Angela Kang se vyjádřila k tomu, proč chtěla, aby byl Ezekiel nemocný: „Přemýšleli jsme nad tím, co Ezekiela potká dále, protože je to velmi silná postava. Začali jsme se bavit o nemocech, které jsou i v době apokalypsy děsivé. Bavili jsme se konkrétně o rakovině, nicméně tu byla jedna, která se v našem světě poměrně úspěšně léčí. Tou je rakovina štítné žlázy, a proto jsme chtěli odhalit, co to udělá s takto pozitivní postavou, jakou je Ezekiel.“

I když je Ezekiel právě smrtelně nemocný, tak tvůrkyně říká, že ho hned nemáme odepisovat: „Uvidíme, co se s ním stane. V Breaking Bad měla hlavní postava rakovinu už od začátku, ale podívejte se, kolik let tam vystupovala. Povím vám tedy jen to, že to s Ezekielem může dopadnout jakkoliv.“

Zdroj článku: EW


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!