Bude Connie ženou, která pronikne do Darylova srdce?

Bude Connie ženou, která pronikne do Darylova srdce?

14.3.2019 18:00


Během posledních devíti let neměl Daryl s nikým žádný milostný vztah. Dojde ke změně v právě probíhající deváté sérii?

Daryl Dixon je populární a oblíbenou postavou ze seriálu The Walking Dead, nicméně představuje velkou výjimku, protože je jedinou hlavní postavou, která ještě s nikým nic neměla. Důvod je dle tvůrců prostý, Daryl je údajně asexuál, což znamená, že nemá žádnou touhu s někým být.

I když to jednu dobu vypadalo, že bude s Carol, tak zse jejich vztahu nakonec vyklubalo něco, co představuje vztah matky a syna, popřípadě sourozenců. V současné době má však k Darylovi nejblíže němá Connie, se kterou šel zachránit Henryho.

Fanoušci jsou přátelským vztahem Daryla a Connie uchváceni, a proto volají po něčem víc. Stanice AMC prezentuje jejich přátelský vztah pod zkratkou „Donnie“ (kombinace jejich jmen), nicméně zatím nenaznačuje něco víc. Norman Reedus k tomu napsal následující: „Daryl je jako plameňák nebo tučňák. Podle mě, když si někoho najde, tak se ho hned drží.“

(Fandíte vztahu Daryla a Connie? Foto: AMC)

Na téma vztahu Daryla a Connie promluvila i herečka Lauren Ridloff: „Třeba se dočkáme společné sprchy. Oba by ji totiž potřebovali. Ale ne, teď vážně. Podle mě se oba skvěle vyznají v lidech. Moc toho nenamluví, ale mají toho tolik společného. Právě proto dává smysl to, že spolupracují. A třeba se té scény ve sprše dočkáme.“

Lauren Ridloff měla určitě pravdu v tom, že jsou si Daryl a Connie podobní. Takže kdoví, třeba se tito dva nakonec dají dohromady. V případě Daryla by se rozhodně jednalo o velké překvapení, a to kvůli tomu, že dosud nikoho neměl.

Co říkáte na vztah Daryla a Connie? Chtěli byste, aby tito dva spolu chodili? Vyjádřete svůj názor v následující anketě.

Doufáte, že si spolu Daryl a Connie něco začnou?

76%
24%
239 hlasů

Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!