Co všechno víme o desáté řadě seriálu The Walking Dead?

Co všechno víme o desáté řadě seriálu The Walking Dead?

1.5.2019 16:00


Devátá série je již nějakou dobu za námi, a proto si do následujícího přehledného článku pojďme shrnout to, co všechno zatím víme o pokračování.


The Walking Dead, 10. řada, premiéra, počet epizod 

Konkrétní datum premiéry desáté řady sice zatím neznáme, nicméně bylo již dávno potvrzeno, že desátá série odstartuje někdy v průběhu října roku 2019, tedy v době, na kterou již zvyklí. Desátá série bude mít opět 16 dílů, přičemž nás čeká klasické půlení – prvních osmi dílů se dočkáme na podzim roku 2019, zatímco posledních osmi dílů se dočkáme na jaře roku 2020.

The Walking Dead, 10. série, Rick Grimes

Rick Grimes se do seriálu The Walking Dead už nevrátí, rozhodně se tedy nevrátí ani do desáté série. Místo toho se ho dočkáme ve filmové trilogii, která se aktuálně připravuje. Více informací o těchto filmech naleznete v našem článku.


The Walking Dead, 10. řada, konec Michonne

Jisté je také to, že nás někdy na začátku desáté řady opustí Michonne, jejíž představitelka se chce věnovat jiným rolím. Sama herečka však řekla, že ze seriálu nechce odejít hned, a proto tvůrci vymyslí způsob, jak odejde. Prozatím se tipuje to, že se Michonne objeví pouze v prvních dvou dílech desáté řady.

The Walking Dead, 10. série, možný návrat Maggie

Na druhou stranu by se Maggie měla opět vrátit do seriálu. Tvůrkyně Angela Kang i herečka Lauren Cohan řekly, že příběh Maggie není uzavřen, a proto zatímco tvůrkyně připravuje pro Maggie kvalitní příběh, tak si herečka hledá čas, díky kterému by se mohla vrátit alespoň na pár dílů.

The Walking Dead, 10. řada, příběh

Na začátku desáté řady opět dojde k časovému skoku, nicméně ten nebude tentokrát tak razantní. Čas by se měl posunout pouze o několik měsíců, aby mohlo začít jaro. Hrdinové budou opět čelit Šeptačům, většího prostoru by se měli dočkat členové Magniny skupiny a Negan se bude opět snažit vykoupit.

The Walking Dead, 10. řada, herci Michael Cudlitz a Andrew Lincoln 

Herec Michael Cudlitz, představitel Abrahama Forda, se znovu vrátí do seriálu The Walking Dead, ale tentokrát opět ne jako herec, ale jako režisér. Bylo totiž potvrzeno, že bude režírovat minimálně jeden díl desáté řady. Zároveň bylo již dříve oznámeno, že se režie jednoho dílu ujme i herec Andrew Lincoln, představitel Ricka Grimese.

Foto: AMC


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!