Desátá série bude mít o šest epizod víc a jedenáctá řada si odbude premiéru až roku 2021

Desátá série bude mít o šest epizod víc a jedenáctá řada si odbude premiéru až roku 2021

26.7.2020 13:37


Na letošním Comic-Conu jsme se toho tentokrát moc nedozvěděli, ale aspoň něco nového víme. Ty nejdůležitější informace se týkají samotných epizod.


Tou nejdůležitější informací na letošním Comic-Conu bylo u The Walking Dead to, kdy přesně se dočkáme finále desáté série. Tento díl si nakonec odbude premiéru 4. října, jak jsme vás informovali už dříve, nicméně to není vše, co tu bylo odhaleno.

Desátá série tentokrát nebude mít pouhých šestnáct epizod, ale rovnou dvaadvacet. Štáb ani herci se aktuálně nemohou věnovat natáčení, a proto tvůrci vymysleli plán, díky kterému by zaplnili mezeru ve vysílání. Dle jejich slov bude mít desátá série o šest epizod navíc, přičemž těch se dočkáme po šestnáctém díle A Certain Doom.


(Premiéry budoucích epizod jsou prozatím nejisté. Foto: AMC)

Všech šest bonusových epizod by mělo být odvysíláno na jaře příštího roku, nicméně nikdo neví, na co se budou zaměřovat. Navážou tyto nové díly dějově na finále, nebo se budou zaměřovat na zcela něco jiného? A bude se jednat o nějaké dříve natočené záběry, nebo půjde o nějaké nové? Prozatím můžeme jen hádat, protože nikdo neví, kdy se herci vrátí k natáčení.

Kromě toho tu máme i novou informaci o jedenácté řadě. Dle očekávání se jí letos nedočkáme, protože herci prozatím nenatočily žádné nové záběry. Oficiálně tedy zatím platí to, že se jedenácté série dočkáme někdy během příštího roku. Je však velmi pravděpodobné, že se návratu plnohodnotného pokračování dočkáme až na podzim roku 2021.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!