Díky flashbackům se mohl vrátit oblíbený Ježíš

Díky flashbackům se mohl vrátit oblíbený Ježíš

3.3.2019 18:00


Už delší dobu víme, že druhá polovina deváté řady bude obsahovat flashbacky. Jednoho takového jsme se dočkali v jedenáctém díle, ve kterém se vrátil Ježíš.


Ježíš sice zemřel teprve v osmém díle Evolution, ale i tak jsme nečekali, že se ho dočkáme už v jedenáctém díle Bounty. A jak se mohl vrátit? Pochopitelně skrze flashbacky, které tvořily prvních pár minut již zmiňované jedenácté epizody. Fanoušky jeho návrat nejenom překvapil, ale i potěšil.

O těchto flashbacích víme již delší dobu, obzvláště se jich dočkáme v nadcházejících dílech, ve kterých by mělo být vysvětleno i to, proč Michonne a Daryl mají jizvy ve tvaru písmene X. Ve flashbacích z jedenáctého dílu jsme se dozvěděli, že chartu, která nikdy nebyla zavedena, má aktuálně král Ezekiel. Dále jsme se dozvěděli, že je Jerry otec a proč Tara odešla na Hilltop.


(Ježíš se nakonec vrátil velmi brzy. Foto: AMC)

„Říkala jsem si, že vidět tuto scénu bude skvělé, protože se díky ní pomalu začínáme dozvídat, co všechno se stalo mezi pátým a šestým dílem. Říkali jsme si, kvůli čemu Tara odešla na Hilltop a jakou roli v tom měl Ježíš. Co všechno asi dělali? Silnou chvílí bylo i to, když Jerry řekl, že bude otcem. Napadlo nás toto řešení místo nějakého dlouhého monologu. Takto je to zábavnější i lepší,“ řekla tvůrkyně Angela Kang.

Jak se vám líbil flashback z epizody Bounty? Překvapil vás takto brzký návrat Ježíše?

Zdroj článku: EW


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!