Herci a tvůrci řekli pár nových informací k finále desáté série a nadcházející jedenácté řadě

Herci a tvůrci řekli pár nových informací k finále desáté série a nadcházející jedenácté řadě

28.7.2020 16:00


Šestnáctý díl desáté série je stále daleko, nicméně tvůrci a herci opět prozradili několik věcí, skrze které nás chtěli nalákat na pokračování.


Herci a tvůrci seriálu The Walking Dead se zúčastnili letošní domácí verze Comic-Conu, nicméně moc novinek neodhalili, protože za poslední měsíce nic nenatočili. Předně tu herci mluvili o tom, jak moc se těší zpátky na plac, doslova totiž prahnou po pokračování, které se však opozdí. Nikdo z nich zatím neví, kdy se konečně budou moci věnovat své práci, ale doufají, že se situace zlepší co nejdříve.

Co se týče letošního šestnáctého dílu A Certain Doom, tak se herec Ross Marquand vyjádřil k oné záhadné postavě, kterou Aaron spatřil v ukázce. Z jeho slov šlo poznat, že by se pod maskou měl nacházet muž, přičemž přiznal, že tento nástup postavy je velmi podobný tomu, jak do seriálu přišla Michonne na konci druhé série.


(Odpustí Maggie někdy Neganovi? Foto: AMC)

Kromě toho se o finále rozpovídal i Norman Reedus, který prozradil, že Daryl v něm bude mít podobnou scénu jako tu z dílu No Way Out, ve kterém zlikvidoval Spasitele raketometem. Prý nepůjde o tak epickou scénu, ale rozhodně podobnou.

Na Comic-Conu byla přítomna i herečka Lauren Cohan, která potvrdila, že se Maggie bude v jedenácté sérii objevovat opět pravidelně. Dále naznačila, že na ni čekají velmi intenzivní scény s Neganem. Tvůrkyně potvrdila, že se Maggie bude k Neganovi chovat tak, jak očekáváme, přičemž Negan se jí bude snažit dokázat, jak moc se změnil.

Zdroj článku: YouTube


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!