Ještě v této řadě nás čeká několik šokujících smrtí

Ještě v této řadě nás čeká několik šokujících smrtí

9.3.2019 18:00


V seriálu The Walking Dead nemá nikdo jistou budoucnost. A když jsou navíc v okolí Šeptači, tak skutečně nikdo není v bezpečí.


S příchodem Šeptačů také začaly stoupat obavy fanoušků, protože ti vědí, že Šeptači představují skupinu, která se s ničím a nikým nepáře. Znalci komiksů navíc vědí, koho všeho usmrtili v komiksové předloze, a proto je jasné, že brzy dojde na další oběti. Zatím to schytal Ježíš, který představuje jen pouhý začátek.

Když byla herci Sethu Gilliamovi položena otázka v pořadu Talking Dead týkající se úmrtí v nadcházejících dílech, tak byl překvapivě otevřený: „Ano, čeká nás několik šokujících smrtí.“ Pochopitelně víc neprozradil, nicméně i tím řekl mnohé.


(Zemře někdo z Magniny skupiny? Foto: AMC)

Tato úmrtí budou mít bezesporu něco společného se Šeptači, kteří by se brzy měli pustit s ostatními komunitami do konfliktu. Na konci série bude chtít tvůrkyně ukázat něco nečekaného a neuvěřitelného, tedy to, co už ukázala v polovině série, kdy zabila Ježíše. Tvůrkyně má obecně velmi ráda dějovou linii se Šeptači, a proto se do ní snaží dávat co nejvíce šokujících věcí.

Kdo podle vás ještě zemře v této řadě? Rozhodně nepůjde jen o jedno úmrtí.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!