Kam se poděl Eduardo z Hilltopu?

Kam se poděl Eduardo z Hilltopu?

27.4.2019 14:00


Následující článek je spíše o fajnšmekry seriálu The Walking Dead, kteří ho hltají se vším všudy a jsou si vědomi všech postav. Právě tyto fanoušky totiž zajímá, kam se poděl Eduardo.


Když se hrdinové poprvé objevili v Alexandrii, tak se jim otevřel zcela nový svět plný komunit. A právě v té době přišla do seriálu The Walking Dead spousta nových vedlejších postav, které sice na sebe moc neupozorňují, ale vyskytují se tu celkem často. K nim patří i takový Eduardo, strážce z Hilltopu, který však zničehonic zmizel.

Eduardo se v seriálu objevoval na poměry vedlejších postav poměrně často. Poprvé jsme ho mohli vidět už v šesté řadě, ve které se mihl v jednom díle, poté se objevil v šesti epizodách řady sedmé a devíti epizodách řady osmé. V deváté sérii se však vůbec neobjevil, i když přežil válku se Spasiteli. Kam se tedy poděl?


(Eduardo se možná vrátí. Foto: AMC)

„Eduardo je nejspíš pořád na Hilltopu. Neustále tu mícháme naše postavy, a proto je možné, že se ho v budoucnu ještě dočkáme. Zároveň je to však otázka rozvrhu našich herců,“ řekla tvůrkyně Angela Kang. Eduardo se měl původně objevit i v deváté řadě, nicméně jeho představitel Peter Luis Zimmerman se zrovna věnoval natáčení filmu Jungle Cruise, který se natáčel ve stejnou dobu jako devátá řada The Walking Dead. Právě kvůli tomu se tedy nemohl věnovat tomuto seriálu.

„Na Hilltopu však máme spoustu postav, takže je můžeme obměňovat a dávat šanci jiným. Je ale možné, že několik lidí odjelo s Maggie. V budoucnu bychom se opět měli dočkat těch, kteří tu delší dobu nebyli,“ dodala tvůrkyně Angela Kang.

Všimli jste si Eduardovy nepřítomnosti, nebo vůbec nevíte, co je zač tato postava?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!