Kdo nyní povede Hilltop?

Kdo nyní povede Hilltop?

24.4.2019 16:00


Hilltopská pozice vůdce se zdá být prokletá, protože každý, kdo ji získal, musel nakonec odejít ze seriálu. Kdo tedy nyní povede tuto komunitu?


Hilltop sice i nadále existuje, nicméně je aktuálně bez svého vůdce. Jako první to tu vedl Gregory, ale toho sesadila a následně i oběsila Maggie. Avšak ani tato postava tu v současné době není, protože Maggie odcestovala za Georgie, a tak svou pozici předala na dobu neurčitou Ježíšovi. Nicméně ani ten tu nebyl moc dlouho, protože padl rukou Šeptače. Nakonec zemřela i Tara, která převzala Ježíšovo místo, a proto je otázkou, kdo tu nyní bude vůdce.

Pochopitelně se nabízí odpověď, že vůdcem Hilltopu bude opět Maggie, nicméně představitelka této postavy se nijak nehrne zpátky do seriálu. V šestnáctém díle The Storm bylo navíc řečeno, že na Hilltopu vznikla jakási rada, která zřejmě dočasně vede místní lidi. Otázkou tedy zůstává, kdo se ujme této neobsazené pozice.


(Ježíš si moc neužil hilltopského vedení. Foto: AMC)

„I tohle rozhodně sehraje svou roli v nadcházejícím příběhu. Aktuálně mají pozici vůdce neobsazenou, nicméně jde hlavně o to, že na začátku deváté řady Hilltop působil jako ta nejorganizovanější a nejprosperující komunita, nicméně na konci přišli hned o několik vůdců. Tohle bude výzva, která na ně čeká,“ řekla tvůrkyně Angela Kang.

Ve výsledku se asi čeká na to, jak to dopadne s návratem Lauren Cohan, nicméně dočasně by její pozici mohl obsadit zase někdo jiný. Co třeba takový král Ezekiel? Ten má s vůdcovstvím hned několik zkušeností, nicméně nesmíme zapomenout na to, že právě pod jeho kralováním padlo celé Království.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!