Maggie se dočkáme už v desáté sérii a tvůrci zároveň plánují muzikálovou epizodu

Maggie se dočkáme už v desáté sérii a tvůrci zároveň plánují muzikálovou epizodu

7.10.2019 18:00


Letošní newyorský Comic Con byl bohatý na novinky. Pojďme se trochu více podívat na to, co tu bylo prozrazeno o budoucnosti seriálu The Walking Dead.


O víkendu se konal Comic Con v New Yorku, kde tvůrci potvrdili práce na jedenácté sérii The Walking Dead, čímž oznámili prodloužení seriálu. Kromě toho bylo odhaleno, že se herečka Lauren Cohan vrátí zpátky, aby si mohla opět zahrát postavu Maggie.

Návrat Maggie byl potvrzen na Comic Conu samotnou herečkou, která se tu nečekaně objevila. Herečka řekla ke svému návratu následující: „Ráda překvapuji naše fanoušky. Vím, že jsme Maggie opustili, ale nemohu se dočkat, až ji přivedeme zpět. Svůj návrat jsem neustále řešila s Angelou Kang a Scottem M. Gimplem, snažili jsme se to vyřešit a všechno do sebe zapadlo. Moc se těším na další Maggiein příběh.“


(Skutečně se v seriálu dočkáme i zpívání? Foto: AMC)

Maggie bychom se nakonec měli dočkat už v desáté řadě, přičemž není jasné, v kolika dílech se vlastně objeví. V nadcházející jedenácté sérii však bude opět patřit mezi hlavní postavy, což znamená, že ji budeme vídat pravidelně. Jsme tedy zvědaví, jak se Lauren Cohan opět zhostí své role.

Dále bylo na Comic Conu odhaleno to, že tvůrci vymýšlí muzikálovou epizodu, kterou nám v seriálu představí. Šéf značky The Walking Dead, Scott M. Gimple, k tomu řekl následující: „Lidi nám o tom pořád říkají. A abych vám řekl pravdu, snažíme se nějakou vymyslet.“ Muzikálové epizody nepředstavují nic netradičního, v poslední době se jich dočkala spousta seriálů, nicméně pro seriál The Walking Dead představuje toto oznámení něco poměrně netradičního. Uvidíme, co se z toho nakonec vyklube. Třeba Gimple jen žertoval.

Chtěli byste, aby se seriál dočkal své vlastní muzikálové epizody?


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!