Maggie už zřejmě nikdy nebude v seriálu vystupovat pravidelně

Maggie už zřejmě nikdy nebude v seriálu vystupovat pravidelně

20.4.2019 14:00


Kauza Maggie se vrací, protože devátá série je již za námi a fanoušci očekávají, že se Maggie objeví v řadě desáté. Jak to tedy bude?


Během pauzy mezi osmou a devátou sérií The Walking Dead se často řešil odchod Lauren Cohan, nyní tu máme pauzu mezi devátou a desátou sérií a vypadá to, že protentokrát se bude řešit její návrat. Herečka se totiž v současné době věnuje seriálu Whiskey Cavalier a jiným projektům, kvůli čemuž nemá čas na seriál o zombících. Nicméně by se do něj ráda vrátila, tedy alespoň na chvíli.

Určitě se však nevrátí jako hlavní postava, pokud k jejímu návratu dojde, protože herečka nedávno řekla, že si klidně ještě v seriálu The Walking Dead zahraje, ale během toho se chce věnovat jiným rolím, protože už nechce hrát pouze jednu a tu samou postavu pořád dokola. Touha by tu tedy byla, ale ne nijak velká.


(Dočkáme se ještě Maggie? Foto: AMC)

To tedy znamená, že i kdyby se seriál Whiskey Cavalier nedočkal pokračování, tak kvůli případnému konci by se „naplno“ nevrátila do seriálu The Walking Dead. Jméno Lauren Cohan tak zřejmě už nikdy neuvidíme v úvodní znělce, která se nachází na začátku každé epizody.

Okénko do seriálu The Walking Dead má však stále otevřené, z čehož je nadšená především tvůrkyně Angela Kang, která už dříve prozradila, že pokud bude mít herečka čas na to se vrátit, tedy alespoň na chvíli, tak pro ni připraví dostatečně kvalitní příběh. Doufejme tedy, že Lauren Cohan nakonec bude mít čas na to se vrátit, aby se tahle kauza konečně vyřešila.

Chcete, aby se Maggie ještě vrátila?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!