Nepotvrzené spoilery pro druhou sérii

Nepotvrzené spoilery pro druhou sérii

10.2.2012 23:08


Na největším Walking Dead fóru se před několika dny objevily celkem zajímavé, ale přesto nepotvrzené informace. Tyto informace byly prezentovány člověkem, který o sobě prohlašuje, že je členem štábu.


Ještě jednou upozorňujeme, že žádná z těchto informací nebyla dosud potvrzena.

POKUD NECHCETE VĚDĚT CO SE STANE, ČLÁNEK ROZHODNĚ NEČTĚTE


Nebraska ja úžasná epizoda. Pravděpodobně jedna z nejlepších a navzdory svému názvu nemá nic společného s Nebraskou. Hershel zamíří do městského baru, aby zde utopil svůj žal v alkoholu. Rick a Glenn se vydají za ním a najdou ho, jak pije jednu za druhou. Z ničeho nic se na scéně objeví dva muži, kteří předstírají, že jsou milí, ale jejich jedinou touhou je rabovat, znásilňovat atd. Rick se předvede jako pravý kovboj a oba zabije. Po tomto činu v sobě Hershel najde konečně trochu uznání vůči Rickovi.

Nicméně potom co se vrátí, zjistí, že mezi Rickovými lidmi a zbylými obyvateli farmy dochází ke konfliktům.

Abychom nezapomněli na Nebrasku. Nebraska je zmíněna během jejich rozhovoru, kdy Rickovi řeknou, že Nebraska je pravděpodobně dobré místo kam se vydat. Doslova mu řeknou, aby už ku*va vypadnul do Nebrasky.

Pokud nechcete opravdu OBROVSKÝ SPOILER, rozhodně dál nečtěte.

Shane tuhle sérii nezvládne. Hlavně kvůli tomu, když mu Lori řekne, že kdyby se byl býval neobjevil Rick, byli by i nadále spolu. To přinutí Shanea, aby se (opět) změnil, (a přesvědčil Lori, aby si to s ním opět rozdala). To všechno přiměje Shanea, aby se pokusil zabít Ricka. Pokusí se ho nalákat do lesů v domění, že pátrají po někom, s kým se setkáme v epizodě “Nebraska“. Rick naštěstí není hloupý a na všechno přijde. Dá Shaneovi šanci, aby od svých plánů upustil. Věřte tomu nebo ne, ale Rick miluje Shanea jako bratra. Shane ale zareaguje tím, že sdělí Rickovi, jak snadno se jeho rodina přenesla přes jeho smrt a namíří na Ricka zbraň. Už je jen chvilku od zmáčknutí, když v tom Rick vytáhne nůž a zabodne ho Shaneovi do hrudníku.

Pokud nechcete opravdu MEGA OBROVSKÝ SPOILER, rozhodně dál nečtěte.

Shane se vrátí jako zombie a Carl ho bude nucen zastřelit. To všechno způsobí velkou proměnu Rickovy postavy. Shaneova smrt nebude zbytečná. Poslouží ke změně Ricka jak bylo zamýšleno.

Kolik z těchto spoilerů si myslíte, bude potvrzeno? Já osobně bych si vsadil pouze na první várku. Podělte se do komentářů o to, jak si myslíte Vy, že to bude dál.


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!