O konci seriálu nerozhodli tvůrci, ale samotná stanice AMC

O konci seriálu nerozhodli tvůrci, ale samotná stanice AMC

4.4.2021 16:00


Když bylo loni oznámeno, že seriál The Walking Dead skončí jedenáctou řadou, šokovalo to většinu fanoušků. Ti však nebyli jediní, které tato zpráva překvapila.


Na začátku podzimu přišla stanice AMC se zajímavou a nečekanou zprávou – seriál The Walking Dead skončí jedenáctou sérií, která bude mít netradičně 24 epizod. Všechno zlé je k něčemu dobré, a tak ihned došlo k oznámení, že na seriál naváže spin-offu o Darylovi a Carol, a tak byla aspoň část publika uklidněna.

Když došlo k tomuto oznámení, mysleli jsme si, že rozhodnutí o konci seriálu přišlo z hlav tvůrců, nyní se však ukázalo, že tvůrci s tímto rozhodnutím neměli nic společného. Podle všeho o osudu seriálu rozhodla samotná stanice AMC, která byla doposud považována za toho, kdo si rozhodně nepřeje konec seriálu. Ukázalo se tedy, že je vše jinak.


(Seriál sice míří ke konci, ale některých postav se rozhodně nezbavíme. Foto: AMC)

Tyto informace nedávno odhalil herec Jeffrey Dean Morgan, představitel Negana: „Ta novinka o konci seriálu nás naprosto překvapila. Teď však nemluvím jen o hercích, ale o všech, kteří se na tom seriálu podílejí. Tvůrci Scott Gimple a Angela Kang o tom vůbec nevěděli.“

Moc se nám nezamlouvá, že o osudu seriálu rozhodla v tuto chvíli stanice AMC, a ne přímo tvůrci seriálu. O to víc, když ještě nedávno představitelé stanice prohlašovali, že by seriál mohl pokračovat prakticky donekonečna. Uvidíme, co všechno tedy plánují.

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!