První část poslední řady nám nabídla zrod nového padoucha

První část poslední řady nám nabídla zrod nového padoucha

19.10.2021 16:00


V komiksové předloze nevystupují žádní Smrťáci, a tak nám v tomto případě tvůrci nabídli svou vlastní tvorbu. Tvůrkyně však nedávno prozradila jednu poměrně překvapivou informaci, která se týká této skupiny.


Konec desáté série nás připravil na příchod Smrťáků, jedné velmi nebezpečné skupiny lidí, jež si prakticky s nikým nebere servítky. Poté, co jsme poznali její členy, je jasné, proč jsou tak nebezpeční – všichni jsou bývalí vojáci, kteří s apokalypsou bojují tak, jak s nepřáteli ve válkách.

V čele této skupiny stál pobožný Pope, který představoval hlavního padoucha prvních osmi dílů jedenácté řady. Ten však zemřel v osmém díle For Blood, kde ho vyřídila sama Leah, Darylova bývalá přítelkyně. Když došlo k této události, tvůrkyně se k ní vyjádřila a prozradila jednu poměrně překvapivou informaci.


(To Leah byla celou dobu skutečným padouchem. Foto: AMC)

„Linka zahrnující Daryla a Leah se vyvíjela sama, jak jsme pracovali na jedenácté řadě. Věděli jsme, že jsme vám chtěli ukázat, jak se z Leah stane padouch. Daryl s ní sice dřív měl románek, ale vždycky jsme věděli, že jejich příběh bude zahrnovat něco víc. Jejich vztah je však u konce, ale kdybyste si ty díly pustili znovu, všimli byste si, že na jejich vztahu bylo vždycky něco toxického,“ řekla tvůrkyně Angela Kang k vývoji Leah.

Smrťáci i nadále představují hrozbu a Leah je nyní v jejich čele. Znamená to tedy, že se nyní bude muset Alexandrie vypořádávat se Smrťáky i v průběhu nadcházejících osmi dílů? Nebo snad k jejich porážce dojde hned v devátém díle. Pravděpodobnější je zřejmě druhá varianta, protože tvůrci jsou známí tím, že druhou část epizod zahajují epizodou s nějakou velkou událostí.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!