Robert Kirkman se rozpovídal o tom, jak to vypadá s připravovaným spin-offem Tales of The Walking Dead

Robert Kirkman se rozpovídal o tom, jak to vypadá s připravovaným spin-offem Tales of The Walking Dead

25.3.2021 18:00


Tvůrci sice aktuálně připravují poslední řadu seriálu The Walking Dead, ale po něm nás čeká několik projektů, mezi kterými bude i epizodní seriál Tales of The Walking Dead.


Svět seriálu The Walking Dead se bude rozšiřovat i v nadcházejících letech, protože se máme dočkat mimo jiné i seriálu Tales of the Walking Dead, který nám představí epizodní příběhy starých i nových postav. Možností je u tohoto seriálu spoustu, už dříve jsme psali několik článků, které se zabývaly tím, kdo by se tu mohl objevit, a proto jde o poměrně očekávaný seriál.

Nedávno se k tomuto projektu vyjádřil autor komiksové předlohy Robert Kirkman: „Celkem doufáme, že tento seriál pojede déle než jednu sérii. U tohoto projektu nejsme nijak omezení, a proto se snažíme udělat tu co možná nejlepší sérii. Myslím, že díky tomuto seriálu máme skvělou možnost prozkoumat všechny možné aspekty světa The Walking Dead, ve kterém můžeme skákat v čase. Kromě toho se tu můžeme pouštět do věcí, kterým jsme se ještě nikdy nevěnovali. Myslím, že je to super projekt, ale uvidíme, jak to s ním dopadne.“


(U tohoto projektu se mohou tvůrci skutečně vyřádit. Foto: AMC)

Robert Kirkman zároveň prozradil, že se na seriálu aktuálně intenzivně pracuje, takže bychom se už brzy mohli dočkat nějakých konkrétnějších novinek. Kromě toho řekl, že první řada bude mít rozhodně méně epizod než klasických šestnáct, na které jsme zvyklí u The Walking Dead. Dle odhadů to zatím vypadá na to, že tvůrci připraví maximálně deset dílů.

A co můžeme v seriálu očekávat? Rozhodně se v něm vrátí několik oblíbených postav, u kterých dojde k prozkoumání jejich minulosti. Dále se můžeme těšit na několik zcela nových postav, které by se později mohly objevit v hlavních seriálech. Kromě toho platí, že se seriál nezaměří jen na postavy z The Walking Dead, ale mohou se tu objevit i ty z Fear the Walking Dead a The Walking Dead: World Beyond.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!