Robert Kirkman se zastal Scotta Gimplea, ten podle něj nikdy nezkazil seriál The Walking Dead

Robert Kirkman se zastal Scotta Gimplea, ten podle něj nikdy nezkazil seriál The Walking Dead

28.3.2021 14:00


V průběhu seriálu si někteří diváci uvědomili, že je nejnovější příběh nebaví, a tak z toho začali obviňovat hlavního tvůrce a požadovali nápravu. Robert Kirkman se k této kauze nedávno vyjádřil.


Spousta lidí si myslí, že seriál The Walking Dead přestal být kvalitní ve chvíli, kdy odstartovala sedmá série. Tehdy se totiž příběh rázně změnil, a to kvůli nástupu Spasitelů, kteří se stali hlavní hrozbou místo chodců. Někteří fanoušci si dodnes myslí, že propad seriálu nenastal kvůli příběhu, ale kvůli hlavnímu tvůrci.

Tehdy byl hlavním tvůrcem seriálu Scott Gimple, takže představený příběh musí jít logicky na jeho triko. Ten seriál vedl až do konce osmé série, kdy ho nahradila Angela Kang. Gimple však nebyl vyhozen, nebo něco podobného, ale naopak povýšen, a to rovnou na šéfa celé značky The Walking Dead. Stanice AMC tedy rozhodně nesouhlasila s tím, co tvrdili někteří diváci.


(Spousta diváků si dodnes myslí, že s Neganovým příchodem skončila původní atmosféra seriálu. Foto: AMC)

Tato doba je sice už dávno za námi, ale přesto tu jsou tací, kteří tvůrci neodpustili zničení seriálu. A k tomu se nedávno vyjádřil Robert Kirkman, autor komiksové předlohy: „Scottu Gimpleovi na seriálu záleží více než komukoliv jinému. V tuto chvíli mu obětovat pořádnou porci svého života. A to nelze přehlédnout. Je sice naprosto v pořádku, že se někomu nelíbí to, co se v seriálu děje, popřípadě říkat, že už ten seriál jede dlouho, ale nesouhlasím s tím, že ten seriál Gimple zruinoval.“

Jak se k celé kauze stavíte vy? Také jste Scottu Gimpleovi ještě neodpustili to, co napáchal v seriálu po šesté řadě, nebo se vám naopak od té doby seriál líbí?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!