Scott Gimple nás opět ujišťuje, že se i nadále pracuje na prvním filmu o Ricku Grimesovi

Scott Gimple nás opět ujišťuje, že se i nadále pracuje na prvním filmu o Ricku Grimesovi

9.1.2021 12:00


Tvůrci seriálu The Walking Dead se stále věnují trilogii o Ricku Grimesovi, která je prozatím v nedohlednu. Co o tomto očekávaném projektu bylo nově prozrazeno?


Už to jsou dva roky, co bylo oznámeno, že se dočkáme filmů s Rickem Grimesem. Původně se počítalo se dvěma filmy, nyní se fanoušci připravují rovnou na trilogii. Práce na prvním snímku se protáhly už v roce 2019 a loňský rok se protáhly ještě více, protože udeřila koronavirová krize. Tvůrce Scott Gimple nás však i nadále ujišťuje, že se filmů dočkáme.

„Povím vám něco, co jsem už říkal, ale rád bych to zopakoval. Práce na prvním filmu pokračují, dočkáte se ho. Všichni na na něm usilovně pracujeme, a to i v podmínkách, ve kterých nyní žijeme. Film je však mnohem komplikovanější než seriál. Jedna epizoda seriálu nám trvá natočit osm dní, film je něco naprosto jiného. Bude to ale úžasná podívaná, a to už jenom kvůli tomu, jak dlouho nám to trvá,“ řekl tvůrce Scott Gimple.


(Kdypak se tě dočkáme, Ricku? Foto: AMC)

Scénář k prvnímu filmu s Rickem by měl být pomalu hotový, poté by měl jen proběhnout casting a mohlo by se začít natáčet. Doufejme, že k tomu dojde už tento rok. Natáčení však bude určitě probíhat delší dobu, protože tvůrci vytváří plnohodnotný film, který bude mít premiéru v kinech.

Snímek se určitě dočká velkého rozpočtu, přičemž, až půjde do kin, bude lákat jak diváky seriálu The Walking Dead, tak i zcela nové diváky, kteří se na tento seriál nedívají. Filmu se ujala společnost Universal, která doufá, že se snímek nakonec podívá do kin. Pokud však budou kina zavřená, tak existuje možnost, že se filmu dočkáme na AMC+. Tomu se však stanice bude chtít vyhnout, protože v kinech může očekávat mnohem větší tržby.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!