Štáb konečně odhalil, kolik dní uběhlo od počátku apokalypsy v seriálu The Walking Dead

Štáb konečně odhalil, kolik dní uběhlo od počátku apokalypsy v seriálu The Walking Dead

14.9.2018 15:00


Pokud jste viděli všechny řady seriálu The Walking Dead, tak víte, že nikde nebylo zmíněno, kolik dní uběhlo od počátku apokalypsy. Nyní to však konečně víme, protože to prozradila oficiální stránka seriálu na Twitteru.

Dosud jsme mohli jen hádal, kolik dní uběhlo od startu apokalypsy. Většinou se odhadovaly cca dva roky, což sice zhruba sedí, ale nikdy jsme neznali přesný počet dnů. To se však mění právě nyní, protože twitterová stránka seriálu The Walking Dead odhalila tento přesný počet dnů.

Štáb zveřejnil na svém Twitteru dvě fotografie, na kterých je Rick Grimes. První je pořízena z první epizody Days Gone Bye z úplného začátku, kdy byl Rick ještě policistou. Tento den je brán jako nultý den apokalypsy. Druhá fotografie pochází z dílu Time for After (sedmá epizoda osmé řady), ve kterém se Rick stal zajatcem Jadis. Tento den má být údajným 632. dnem apokalypsy.

Nyní tedy máme jasno v tom, kolik dní je již planeta Země zaplavena chodci. Rick a jeho společníci přežívají už celý rok a 267 dní. Téměř o tuto dobu se však seriál brzy posune v čase, protože první díl deváté řady se bude odehrávat cca rok a půl po událostech loňského finále.

Překvapil vás celkový počet dní, kdy je na Zemi apokalypsa, nebo jste správně odhadovali uplynulou dobu?


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!