Tvůrkyně naznačuje, co nás čeká v premiéře desáté série

Tvůrkyně naznačuje, co nás čeká v premiéře desáté série

11.4.2019 17:00


Devátá řada je za námi a nás pochopitelně zajímá, co nás čeká v té následující. Tvůrkyně prozradila pár prvních detailů, na které se můžeme těšit.


Mezi patnáctým a šestnáctým dílem deváté řady došlo k menšímu časovému skoku, díky kterému jsme se mohli podívat na to, jak se hrdinové vypořádávají s tuhou zimou. Ta však skončila hned ve finále, což znamená, že se první díl desáté řady bude odehrávat opět na jaře. Tvůrkyně řekla pár prvních střípků, které můžeme očekávat.

„Na začátku desáté řady nás čeká další časový skok, tentokrát však nepůjde o tak razantní. Zima bude u konce a hrdinové na tom budou, co se týče pocitů, nějak jinak. Právě teď pracuji na premiéře a řekla jsem si, že udělám něco šíleného a nemožného jako při psaní finále deváté série. Tentokrát však nečekejte sníh, čekejte něco jiného. Máme tu spoustu věcí, které nám přijdou nemožné udělat pro tento seriál. Právě díky tomu mě tento seriál tak baví,“ řekla tvůrkyně Angela Kang.


(Tuto epizodu nebylo vůbec lehké natočit. Foto: AMC)

Vypadá to, že desátá série odstartuje něčím, co nás rozhodně překvapí. I když zimní epizoda nesklidila u fanoušků takový úspěch, tak se tvůrci u tvorby tohoto dílu nadřeli více, než kdy dřív. My máme v plánu minimálně překlad několika videí, které se zaměřují na toto zimní finále, a proto nás nezapomeňte i nadále pravidelně navštěvovat.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!