Tvůrkyně slibuje, že se v desáté řadě zaměří i na Darylovu sexuální orientaci

Tvůrkyně slibuje, že se v desáté řadě zaměří i na Darylovu sexuální orientaci

19.4.2019 16:00


Po dlouhých letech to vypadá, že seriál The Walking Dead nakonec prozkoumá i Darylovu sexuální orientaci. Tvůrkyně to nedávno naznačila v jednom rozhovoru.


Daryl patří k malému množství postav, jejichž sexuální orientace dosud nebyla odhalena. Dosud platí, že je Daryl asexuál, tedy že nemá zájem o to se s nikým sbližovat, nicméně s příchodem nové tvůrkyně Angely Kang a Darylovou novou rolí se tato postava nakonec možná dočká nějakého románku.

Ostatně se není čemu divit, Daryl je sice dobrý jako vlk samotář, nicméně každý hrdina by k sobě měl někoho mít. Ještě na úplném začátku seriálu se mluvilo o tom, že Daryl bude gay, nicméně po vystřídání tvůrců mezi první a druhou řadou se odešlo od této myšlenky. Nyní měl Daryl po svém boku němou Connie a fanoušci si zamilovali tyto dvě postavy pohromadě. Otázkou však je, zda na toto volání fanoušků přistoupí právě hlavní tvůrkyně.


(Skončí nakonec Daryl s Connie? Foto: AMC)

„Ať už Daryl má či nemá k někomu velmi blízko, tedy romanticky, tak je to jedno, protože kvůli tomu, že ho někdo jako malého bil, málokomu věří. A právě to se odráží na jeho vztazích k ostatním. Nicméně aspekty týkající se této věci prozkoumáme trochu více v další sérii. Doufám, že jsem vám na tuto otázkou odpověděla alespoň částečně,“ řekla Angela Kang na dotaz týkající se Darylovy sexuální orientace.

Přáli byste si, aby si Daryl s někým něco začal, nebo má být i nadále vlk samotář?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!