Shira

Shira

Chelle Ramos Sezóny 1 2021 - 2022


Členka Společenství s neznámým posláním.

Jakmile jsou Eugene a jeho společníci přijati Společenstvím, navštíví je Stephanie, která Eugeneovi poví, že to právě ona s ním dříve komunikovala přes vysílačku. Eugene je sice nadšený tímto zázračným shledáním, ale v tu chvíli se stane něco podivného. Totiž ona Stephanie, která ho přivítala ve Společenství, není tou Stephanie, která s ním mluvila přes vysílačku.

Společenství sice pustilo nové přeživší do své komunity, ale zřejmě jim zcela nevěří, a tak se představitelé vedení rozhodli nasadit do jejich řad špiónku. Tou je ona Stephanie, ať už je její jméno jakékoliv. Nutno však dodat, že k nim poslali velmi obstojnou členku komunity, protože vůbec nejde poznat, že by Eugeneovi nějak škodila.

Eugene a tato falešná Stephanie (později je odhaleno, že její skutečné jméno zní Shira) se však nakonec spřátelili. Své osobní setkání nemohli oslavit nijak jinak než zmrzlinou, které má Eugene moc rád. Následně se mu Stephanie rozhodla pomoci kontaktovat Alexandrii, nicméně během toho byli zastaveni Mercerem, který potrestal jak Eugenea, tak i ji.

Foto: AMC