Premiéra seriálu by mohla padnout na Vánoce a co prozradila Kat Dennings?

Premiéra seriálu by mohla padnout na Vánoce a co prozradila Kat Dennings?

7.11.2020 16:53


Nedávno se ještě natáčelo a přípravy seriálu vrcholí. Datum premiéry seriálu WandaVision ovšem stále nebylo stanoveno. Nicméně první díly bychom skutečně mohli vidět do konce roku a zřejmě je dostaneme pod stromeček. Co navíc prozradila Kat Dennings?


V posledních dnech jsme i my spekulovali, kdy uvidíme seriál WandaVision. Podle nepotvrzených zpráv by to mělo být skutečně do konce roku 2020, přitom by to mohlo padnout na samotné Vánoce. Streamovací stanice Disney+ si je moc dobře vědoma, že ze seriálu může být velký hit, který přiláká celou vlnu nových diváků a také předplatitelů.

Stanice potřebuje rozložit své zajímavé projekty v čase, a tak se spekuluje, že seriál bude mít premiéru až po posledním dílu druhé řady Mandaloriana. Ten ovšem končí 18. prosince, WandaVision by tak skutečně mohla přímo navazovat. Premiéra by vycházela přesně na Vánoce. Při troše štěstí bychom se dočkali alespoň dvou epizod do konce roku 2020.


(Natalie Portman ani Kat Dennings se ve třetím filmu o Thorovi neobjevily. Foto: Disney)

I herečka Kat Dennings, která se zatím objevila v prvním a druhém Thorovi, pevně věří, že seriál do konce roku uvidíme. Když na to byla explicitně dotázána, prozradila, že i její poslední informace jsou takové, že stanice Disney+ dělá vše pro to, aby měl seriál premiéru ještě v tomto roce.

Zřejmě ale nastaly nějaké průtahy s natáčením, které nebyly úplně plánované. Ostatně o nedávném náhlém návratu k natáčení jsme psali v posledních dnech. A co dalšího Kat Dennings, která v MCU hraje Darcy Lewis, prozradila? Herečka uvedla, že zřejmě nebude ve čtvrtém Thorovi nazvaném Love and Thunder. Doposud ji nikdo nekontaktoval a herečka si myslí, že se už tak ani nestane.

Kat Dennings se objevila v prvních dvou sólových filmech o Thorovi, chyběla však ve třetím, který už měl na starosti režisér Taika Waititi. Ten již v minulosti dokázal, že nemá plány s celou řadou postav z předchozích dílů. Nezapomínejme, jak během pár krátkých scén zabil v Ragnaroku Thorovy druhy a kamarády. Fanoušci Kat Dennings se tak musí spokojit s touto herečkou alespoň ve WandaVision.

Co říkáte na vánoční premiéru seriálu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na WandaVision | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!